aleFajnie!

Najbliższe wydarzenie

Warsztaty

Warsztaty to bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Energia grupy. Namacalne doświadczenie.

Jestem autorką programów zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Za mną m.in.: Kobiece Inspiracje, warsztaty dla rezydentów Olivia Centre, Akademia Rodziny, trening pozytywności dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – Ośrodek Nadzieja – wsparcie dla kobiet z Ukrainy, Strefa Integracji w ramach projektu UNICEF i m. st. Warszawa (na zlecenie Stowarzyszenia Strefa Wsparcia), autorski – zorganizowany wspólnie z Marzeną Tokar – I Festiwal Profilaktyki Zdrowia Psychicznego dla Młodzieży „Mój dobrostan jest ważny”, warsztaty dla profesjonalistów, warsztaty w ośrodkach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci TPD, podczas Festiwalu Jogi w Wierchomli, Simbiosy, Festiwalu Świadomej Kobiety Wabi-Sabi, szkolenie dla HR na szpilkach, warsztaty rozwojowe dla Kobiet na wyspie Gozo, zajęcia z komunikacji, umiejętności miękkich, świadomości ciała, czy obozy taneczne.

Nie mogę się doczekać kiedy poznam Cię osobiście!

Łączę dwa wymiary zdrowia: psychiczny i fizyczny. Współgrające, umożliwiają sprawne funkcjonowanie i czerpanie z życia pełnymi garściami.

Wzmacniam mocne strony, pracuję na zasobach po to, by budować dobrostan!

Przykładowe efekty:

 • zwiększenie świadomości w obszarze dobrostanu i świadomości własnego ciała,
 • umiejętność praktycznego zastosowanie technik wspierających zdrowie: psychiczne (wdzięczność, uważność, życzliwość, delektowanie się, humor) i fizyczne (zajęcia ogólnorozwojowe),
 • perspektywa pozytywności.

W programie m.in.:

 • wdzięczność i życzliwość w praktyce,
 • aktywności karmiące,
 • docenianie – daję i przyjmuję komplementy,
 • skontaktowanie się z zasobami, czyli Twoje supermoce! 
 • ogród Twoich wartości,
 • waga emocji, 
 • bąbelki i żelki, czyli nauka uważności,
 • świadomość ciała.

PSYCHE

Narzędzia i techniki psychologii pozytywnej, metody coachingowe, ćwiczenia oddechowe, taniec, elementy mindfulness, medytacji, ACT.

CIAŁO

Ćwiczenia zwiększające świadomość ciała, w tym m.in. rozluźniająco-relaksujące, rozciągające, wzmacniające, koordynacyjno-wzrokowe.

Jesteś zainteresowana? Masz pytania? Napisz do mnie! Jestem tu dla Ciebie! Skontaktuj się ze mną w wybranej przez siebie formie i wypatruj posłańca! 

Do zobaczenia!

Samych pozytywności
Dominika
 
PS aleFajnie, że jesteś! ❤

Brałam udział i/lub współtworzyłam projekty:

"Dominika jest prawdziwym wzorem tego, czego naucza. Jej entuzjazm, serdeczność i zaangażowanie sprawiły, że festiwal "Mój dobrostan jest ważny" miał dla mnie wymiar nie tylko edukacyjny. Okazał się także wspaniałą ucztą pełną pozytywności, możliwości rozwoju i wzajemnej inspiracji. To było niepowtarzalne doświadczenie, które wzbogaciło moje spojrzenie na dobrostan i utwierdziło mnie w przekonaniu, że dbanie o siebie powinno być jednym z najważniejszych priorytetów w życiu. Jestem wdzięczna za możliwość uczestnictwa w festiwalu oraz za to, że Dominika dzieli się swoją wiedzą i nieustającą pozytywną energią z innymi.".
Ola Kucejko
"Spotkanie z Dominiką było niesamowite. Inspirujące i otulające niczym najmilszy koc. Ilość mniejszych bądź większych pozytywności przekroczyła moje oczekiwania. Podczas warsztatów udało mi się wejść do ogrodu miłości i wdzięczności. Z całego serca polecam Wam warsztaty/wydarzenia/sesje organizowane przez tą cudowną osobę. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni. A spotkania z pozytywnością staną się jedną z waszych ulubionych aktywności. 🤗 💗"
Gabrysia Grinka
"Jako współautorka projektu Klub Szalonych Pęset miałam ogromną przyjemność współpracować z Dominiką, która poprowadziła live dla naszych Klubowiczek. Osoba energiczna, pełna pasji, z ogromną wiedzą i chęcią przekazywania jej. Mam nadzieję, że będziemy mogły jeszcze czerpać wiedzę i energię Dominiki na spotkaniu online lub na żywo. POLECAMY:)".
Urszula Pałka
"Dziękuję Dominika
- jesteś naprawdę bardzo pozytywną osobą.
Bardzo lubię i podziwiam takich ludzi jak Ty.
Robisz niesamowite rzeczy dla ludzi, którzy nie potrafią poradzić sobie z trudnymi i wymagającymi sytuacjami,
na które nie mają wpływu. Dziękuję za Twoje doświadczenie i wiedzę. Życzę inspiracji i kolejnych, niosących pomoc spotkań z ludźmi.
Dziękuję!"
Valeria Nikolajeva
"Warsztaty w tym miejscu były dla mnie super przygodą i na pewno będę obecna na kolejnych<3. Poznałam tam bardzo wyjątkowych ludzi, od których biła cudowna energia. Dominika zaskoczyła mnie swoją otwartością i aparycją, a jej ciepło pomogło mi wyjść ze swojej strefy komfortu i otworzyć się na "obcych", a dla introwertyka to nie lada wyzwanie. Za to bardzo dziękuję! Całe warsztaty były różnorodne, prowadzone w ciekawy sposób i cały czas coś się działo.
Dziękuję za tamten weekend i czekam na taki kolejny! Bardzo mocno trzymam kciuki za rozwój aleFajnie!"
Agata Romańska
"PrzeFajnie było wziąć udział w warsztatach podczas festiwalu! Wdzięczność za wspaniałą wibrację, jaką niesie ze sobą przecudowna istotka o imieniu Dominika. Polecam całym sobą!"
Łukasz Ślęzak
"Super prowadzenie, mnóstwo wniosków wyciągniętych z rozmów, no i przesłanie, które każdy z nas otrzymał na koniec - pytanie, które dało mi ogromnie do myślenia a przede wszystkim ”kopa” do działania. Polecam z całego serca"
Mirella Gastołek
"Minął czas, a my nadal czujemy inspirację i wdzięczność za nasze spotkania. W imieniu Kobiet z ośrodka "Nadzieja" składam serdeczne podziękowania Pani Dominice za profesjonalizm i życzliwość. Pani Dominika poprowadziła szkolenie profesjonalnie, ciekawie i dynamicznie. Praca została zorganizowana w taki sposób, by cały materiał teoretyczny, można było przyswoić w trakcie wykonywania zadań praktycznych i zastosować go w życiu codziennym. Wszystko przebiegało w przyjaznej i pozytywnej atmosferze. Uczestniczki, omawiając zdobyte podczas treningów umiejętności, wciąż są pod wrażeniem i chciałyby wziąć udział w kolejnych warsztatach".
Viktoria Lagodiuk
"aleFajnie! to projekt, który tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem. Dołożono do tego uśmiech, wsparcie i przede wszystkim chęć rozwoju. I to Rozwoju przez wielkie "R"! Ten zbiór synonimów i wartości w żadnym wypadku nie jest przypadkowy. Tak jak przypadkowi nie są ludzie, którzy biorą udział w działaniach aleFajnego zespołu. Jesteś osobą ambitną, której nie straszne są wyzwania? Chcesz nieustannie rozwijać swoje mocne strony? Nie wystarcza Ci stanie w miejscu i czekanie co przyniesie los? Oczekujesz od życia więcej i bardziej? Mam dla Ciebie świetną wiadomość - trafiłeś w idealne miejsce"!
Julia Mościńska
"Dominika to osoba, która swoją pozytywna energią i radością rażąca Ciebie jak jedzenie orzeszków. Chcesz skończyć, ale nie możesz przestać się przy niej uśmiechać. Niezwykle kompetentna i świetna w tym co robi".
Patryk Willich