Warsztaty dla Kobiet

Warsztaty to bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Energia grupy. Namacalne doświadczenie.

Jestem autorką programów zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Za mną m.in. warsztaty rozwojowe dla Kobiet na wyspie Gozo, zajęcia z komunikacji, umiejętności miękkich, świadomości ciała, employer brandingu czy obozy taneczne.

Nie mogę się doczekać kiedy poznam Cię osobiście!

Ostatnie wydarzenie
"PSYCHE I CIAŁO"

autorstwa Mamy i córki!

Wspólnie z moją Mamą łączymy dwa wymiary zdrowia: psychiczny i fizyczny. Współgrające, umożliwiają sprawne funkcjonowanie i czerpanie z życia pełnymi garściami.

Wzmacniamy mocne strony, pracujemy na zasobach po to, by budować dobrostan!

Efekty:

  • zwiększenie świadomości w obszarze dobrostanu i świadomości własnego ciała,
  • umiejętność praktycznego zastosowanie technik wspierających zdrowie: psychiczne (wdzięczność, uważność, życzliwość, delektowanie się, humor) i fizyczne (zajęcia ogólnorozwojowe),
  • perspektywa pozytywności.

W programie m.in.:

  • docenianie – daję i przyjmuję komplementy,
  • skontaktowanie się z zasobami, czyli Twoje supermoce! 
  • ogród Twoich wartości,
  • waga emocji, 
  • bąbelki i żelki, czyli nauka uważności,
  • świadomość ciała.

PSYCHE

Narzędzia i techniki psychologii pozytywnej, metody coachingowe, ćwiczenia oddechowe, taniec, elementy mindfulness, medytacji, ACT.

CIAŁO

Ćwiczenia zwiększające świadomość ciała, w tym m.in. rozciągające, wzmacniające, rozluźniająco-relaksujące, koordynacyjno-wzrokowe.

O partnerce projektu:

Renata Harasim fizjoterapeutka z 35-letnim stażem w zawodzie. Certyfikowana terapeutka kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. Wieloletnia fizjoterapeutka Towarzystwa „Amazonki”. Absolwentka Akademii Trenerów.

Swoim holistycznym podejściem wpisuje się w tzw. medycynę stylu życia.

Moja ukochana MAMA <3

Termin

27-29.08.2021

Lokalizacja

Willa Mycyny

Cena

885 zł

Jesteś zainteresowana? Masz pytania? Napisz do mnie! Jestem tu dla Ciebie! Skontaktuj się ze mną w wybranej przez siebie formie i wypatruj posłańca! 

Razem z Mamą planujemy już kolejne wydarzenie! Do zobaczenia!

Samych pozytywności
Dominika
 
PS aleFajnie, że jesteś! ❤

Wybrane opinie:

"Warsztaty w tym miejscu były dla mnie super przygodą i na pewno będę obecna na kolejnych<3. Poznałam tam bardzo wyjątkowych ludzi, od których biła cudowna energia. Dominika zaskoczyła mnie swoją otwartością i aparycją, a jej ciepło pomogło mi wyjść ze swojej strefy komfortu i otworzyć się na "obcych", a dla introwertyka to nie lada wyzwanie. Za to bardzo dziękuję! Całe warsztaty były różnorodne, prowadzone w ciekawy sposób i cały czas coś się działo.
Dziękuję za tamten weekend i czekam na taki kolejny! Bardzo mocno trzymam kciuki za rozwój aleFajnie!"
Agata Romańska
"aleFajnie! to projekt, który tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem. Dołożono do tego uśmiech, wsparcie i przede wszystkim chęć rozwoju. I to Rozwoju przez wielkie "R"! Ten zbiór synonimów i wartości w żadnym wypadku nie jest przypadkowy. Tak jak przypadkowi nie są ludzie, którzy biorą udział w działaniach aleFajnego zespołu. Jesteś osobą ambitną, której nie straszne są wyzwania? Chcesz nieustannie rozwijać swoje mocne strony? Nie wystarcza Ci stanie w miejscu i czekanie co przyniesie los? Oczekujesz od życia więcej i bardziej? Mam dla Ciebie świetną wiadomość - trafiłeś w idealne miejsce"!
Julia Mościńska
"Jako współautorka projektu Klub Szalonych Pęset miałam ogromną przyjemność współpracować z Dominiką, która poprowadziła live dla naszych Klubowiczek. Osoba energiczna, pełna pasji, z ogromną wiedzą i chęcią przekazywania jej. Mam nadzieję, że będziemy mogły jeszcze czerpać wiedzę i energię Dominiki na spotkaniu online lub na żywo. POLECAMY:)".
Urszula Pałka
"Dziękuję za tak fantastycznych ludzi, warsztat, wiedzę. Koktajl pozytywnej energii. Szacun za to co robicie. Jesteście wspaniali 🙂 Polecam".
Joanna Kuklińska