aleFajnie!

Dominika Harasim

Trenerka pozytywności i umiejętności społecznych, Specjalistka psychologii pozytywnej, Mentorka well-being, Coach, Instruktorka tańca, Założycielka marki aleFajnie! Członkini IPPA

Rozgość się! Jestem tu dla Ciebie!

Od zawsze, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, kieruję się miłością do ludzi. Olbrzymia ciekawość, otwartość i umiejętność słuchania, pozwoliły mi na skuteczne poruszanie się w wielu środowiskach i efektywną realizację projektów.

Działam poza utartymi schematami. Doceniam. Skutecznie mieszam i łączę rożne dyscypliny. O jakich obszarach mowa?

  • Psychologia pozytywna
  • Trening umiejętności społecznych TUS
  • Taniec i świadomość ciała
  • Coaching 
  • Komunikacja społeczna
  • Networking

Praca z drugim człowiekiem to radość i olbrzymi zaszczyt.

Moje marzenie i misja? Uśmiechnąć świat. 

Wykształcenie:

Jestem absolwentką Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS, Coachingu Managerskiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz magistrem Filologii Ukraińskiej. Ukończyłam także Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną, Filologię ukraińską z językiem angielskim na poziomie licencjatu oraz Studium Instruktorskie Tańca w Warszawie, uznane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski). Dodatkowo zrealizowałam m.in. kursy: Trenera Treningu Umiejętności Społecznych TUS dla dzieci i dorosłych, Trenera TUS osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Foundation of Positive Psychology – University of Pennsylvania, w tym: Resilience Skills, Design Your Life for Well-being, Character, Grit and Research Methods, Martin E. P. Seligman’s Visionary Science, Applications and Interventions (Coursera), The Science of Well-Being – Yale (Coursera), Positive Psychology – University of North Carolina (Coursera), Akademię Trenerów oraz szkolenie Konflikt jako punkt zwrotny. Należę do IPPA – International Positive Psychology Association.

Moja supermoc? Uśmiech!

Psychologia pozytywna jest bardzo młodą dyscypliną, której głównym celem jest zbadanie co sprawia, że „życie jest warte życia”. Niesamowicie cieszy mnie fakt, że po 34 latach poszukiwań w końcu znalazłam naukowe potwierdzenie tego, co towarzyszy mi od kiedy pamiętam.

Każdy ma mocne strony – moją jest dzielenie się pozytywną energią i czarowanie optymizmem. Jestem z tego dumna!

Podziękowania

Największe wsparcie i wiara w moje pomysły – Mama Renia i Michał Żabka

Identyfikacja wizualna – Adrianna Nowicka

Emocje w kadrze – Karolina Gmurczyk, Patryk Małysz, Kuba Kłodkowski